Meksyk Mapa ciepła Infografika w kilku prostych krokach!

Udostępnij:

Heatmapy zyskują coraz większe znaczenie w dzisiejszych nowoczesnych technikach prezentacji. Są one coraz bardziej popularne do wizualizacji dużych ilości danych. Dlatego większość firm zaczęła używać szczególnie geograficznych map ciepl nych, aby zobaczyć wszystkie te statystyki i dane efektywnie na mapach.

Od czasu do czasu otrzymujemy prośby o dostosowanie naszych Generatorów Map Ciepła. Niektóre z nich pomagają nam odkryć, jak nasi klienci wykorzystują te gotowe do użycia szablony w najbardziej korzystny sposób. Chcemy podzielić się z Państwem jedną z takich próśb o Mapę Ciepła Meksyku i naszą pracą dla jednego z naszych klientów. Wyniki były satysfakcjonujące!

Pytanie brzmiało:

"Szukam ładnie wyglądającej infografiki Mexico Heat Map do mojej prezentacji, czy możecie ją dla mnie przygotować?".

W tym aspekcie pomyśleliśmy, aby użyć naszego Generatora Mapy Cieplnej Meksyku Szablon Excel dla tego klienta. Ponieważ to narzędzie jest całkiem przydatne do wizualizacji danych geograficznych na mapach. Ale przed zanurzeniem się w badaniu zaczęliśmy od zebrania kilku statystyk Meksyku z odpowiednich źródeł.

Dobrze rozpoczęte jest w połowie zrobione, ale w tym momencie, powinniśmy rozważyć jedną rzecz: Ta infografika będzie używany w prezentacjach, więc wartości, które zbieramy powinny pokazać dokładne wyniki. Aby upewnić się, że wartości są wiarygodne, uzyskaliśmy pomoc od jednego z naszych meksykańskich przyjaciół, aby lepiej zrozumieć meksykańską gospodarkę i zebrać odpowiednie dane.

W rezultacie, przygotowaliśmy tabelę według różnych branż, takich jak produkcja, handel hurtowy i detaliczny:

Po tym, stworzyliśmy trzy mapy ciepła Meksyku, umieszczając każdą statystykę tutaj za pomocą kopiuj wklej:

To takie proste, prawda?

Na koniec, skompilowaliśmy te obrazy map ciepła w jednym dokumencie i wykonaliśmy kilka wykończeń dla fajnej prezentacji.

Oto wynik naszej pracy:

Jest to profesjonalna, dobrze zorganizowana prezentacja danych dla Twoich profesorów na studiach lub kierowników najwyższego szczebla w firmie. Prawdopodobnie oczy im się zaświecą! Koncepcja jest bardzo prosta. Jak widzisz, po prostu skopiowaliśmy dane do naszego gotowego szablonu. Podobnie Ty możesz stworzyć swoją własną infografikę - mapę ciepła w kilka minut!

To był przykład tego, jak można wykorzystać geograficzną mapę ciepła do stworzenia profesjonalnej infografiki dla naszego klienta. Możesz sprawdzić szczegóły naszego Generatora Map Cieplnych Meksyku.

Na koniec, jeśli chcesz zobaczyć inne geograficzne mapy ciepła, możesz je znaleźć tutaj:

Someka Heat Maps Collection

Nie pokazujmy tylko nudnych statystyk, bądźmy na bieżąco z nowymi narzędziami prezentacji, które zaskoczą Twoich odbiorców!