Jeszcze więcej nowych materiałów dla szkół średnich!

Udostępnij:

W ciągu ostatniego roku, Education.com wprowadził materiały dla szóstej, siódmej i ósmej klasy i od tego czasu stale poszerzamy naszą Bibliotekę Edukacyjną o dodatkowe materiały dla szkół średnich!

Sprawdź niektóre z naszych nowych interaktywnych gier, kolorowe arkusze i zabawne projekty naukowe dla starszych uczniów:

Wykres punktów, aby znaleźć skarb

Nauka złożonych pojęć może stać się wyzwaniem im dalej Twoje dziecko posuwa się w szkole. Nasze gry pomagają dzieciom przełożyć abstrakcyjne teorie na rzeczywiste zrozumienie życia. Ta gra daje uczniom szansę na ćwiczenie grafowania liczb całkowitych podczas pomagania piratowi w odnalezieniu jego zaginionej załogi i zakopanego skarbu!

Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem zależności kątowych

Arkusze ćwiczeń Education.com, dostępne zarówno w formacie cyfrowym, jak i do druku, to świetny sposób na interpretację informacji dla wzrokowców. W tym arkuszu Twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności geometryczne w ramach kursów matematyki na wyższym poziomie, używając relacji kątów do rozwiązywania problemów.

Analiza adaptacji: Książka vs. Film

Zawsze jest fajnie dyskutować o tym, czy film jest tak samo dobry jak książka! Dzięki temu arkuszowi ćwiczeń dziecko rozwinie umiejętność krytycznego myślenia, porównując i zestawiając książkę z jej filmową adaptacją. Analizują różnice i stawiają hipotezy, dlaczego reżyser dokonał pewnych zmian. Dodatkowa aktywność: zaprojektujcie nowy plakat filmowy lub okładkę książki, które odzwierciedlają ich reakcję na medium, które preferowali!

Określenie wpływu szarej wody na wzrost roślin

Jeśli Twoje dziecko uczy się dotykowo, nasze zajęcia praktyczne mogą okazać się dla niego bardziej wciągające! Spróbujcie naszego projektu naukowego, w którym badamy, jak szara woda, czyli woda zużyta podczas mycia rąk lub naczyń, wpływa na wzrost i zdrowie roślin.

To tylko mała próbka nowych, ekscytujących materiałów, które mamy w zanadrzu. Odkryj więcej zajęć dla szkół średnich w bibliotece Education.com!

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook
  • Pinterest

Lubię to:

Like Loading...

Socialmedia

Warte uwagi

Ułatwianie nauczania osobom uczącym się...

Jest to pierwsza część dwuczęściowego postu na temat włączania strategii instruktażowej, jaką jest rusztowanie, do swojej klasy. W przyszłym tygodniu zapraszamy na część drugą.Ponieważ...

Sekcje portalu