Gdzie mogę znaleźć rozkłady wszystkich stacji?

Udostępnij:

Gdzie najlepiej szukać programów telewizyjnych? Porównaliśmy najpopularniejsze metody sprawdzania ramówki telewizyjnej na dziś i na nawet dwa tygodnie do przodu. Dowiedz się, która metoda daje Ci najwięcej kanałów! Więcej informacji na: https://spokeo.pl

Gdzie mogę znaleźć program telewizyjny?

Łatwo jest znaleźć program telewizyjny, lub ramówkę poszczególnych stacji. Stacje telewizyjne starają się podawać jak najwięcej informacji o swojej ofercie. Informacje te są łatwe do znalezienia:

  • Można je znaleźć w Internecie
  • w prasie
  • W samej telewizji.

Wyszukiwanie w Internecie jest bardzo proste, wystarczy wpisać nazwę kanału lub programu w wyszukiwarkę (na górze ekranu) i nacisnąć enter. Ten sposób wyszukiwania ma tę zaletę, że można obejrzeć wszystkie stacje telewizyjne na całym świecie, nawet te, których nie ma w Polsce.

Inną opcją jest szukanie takich informacji w mediach. Istnieją dwutygodniki i tygodniki, które są poświęcone programowi telewizyjnemu. Program telewizyjny można również znaleźć w ograniczonej liczbie dzienników, np.

Jeśli posiadamy telewizję kablową, informacje można również sprawdzić na telewizorze, naciskając przycisk "info" na pilocie. To rozwiązanie ma pewną wadę, ale wszystko zależy od dostawcy kablówki. Sprawdź: Program tvp 2

Serwisy internetowe w połączeniu z programem

Najpopularniejszym serwisem internetowym w Polsce, który posiada program telewizyjny, jest Tv.wp.pl. Można tu znaleźć rozkłady jazdy wszystkich polskich kanałów. Znajduje się tam ponad 600 pozycji. Program dostępny jest na 7 dni oraz dzień poprzedni. WP pozwala na modyfikację listy dostępnych kanałów najpopularniejszych sieci kablowych. Za pomocą alfabetycznej listy kanałów można zlokalizować poszukiwaną stację.

Telemagazyn to internetowa wersja gazety telewizyjnej, która jest dołączana m.in. do "Polska Times", "Dziennika Zachodniego" czy "Dziennika Bałtyckiego". Można tam również znaleźć ciekawostki na temat telewizji, w tym informacje o ramówce kanału. Istnieje wiele spekulacji na temat tego, co przyniesie przyszłość i kto będzie gwiazdą na srebrnym ekranie. Telemagazyn zajmuje drugie miejsce pod względem informacji o programach telewizyjnych. Można tu znaleźć program dla ponad 300 stacji. Najlepiej skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki serwisu, aby znaleźć poszukiwany kanał.

Programtv.onet.pl to propozycja dla najpopularniejszego polskiego serwisu. Serwis ten zamieszcza ramówki poszczególnych stacji w podobny sposób jak gazety telewizyjne. Dostarcza również informacji o 140 kanałach. W tym magazynie telewizyjnym można znaleźć również streszczenia nadchodzących odcinków najchętniej oglądanych seriali w Polsce.

Teleman to kolejny popularny serwis poświęcony programom telewizyjnym. W odróżnieniu od konkurencji nie zawiera on wiadomości z telewizji światowych. Wyróżnia go za to przejrzysta szata graficzna. Podaje informacje o programach około 130 stacji telewizyjnych na dwa kolejne tygodnie.

Programy można również sprawdzić na stronach poszczególnych operatorów kablowych i kanałów. Strona np. TVN-u to dobry sposób na upewnienie się, że informacje są dokładne i aktualne, mimo że dotyczą tylko jednej telewizji.

Więcej na: https://spokeo.pl/telewizja